Koltuk Temizliği
Koltuk Temizliği

Koltuklarınız profesyonel ekibimiz tarafından evinizde özenle temizlenir. Koltuklarınıza sinmiş olan lekeler ve kokular derinlemesine temizlenir ve çıkarılır. Yüksek emiş gücüne sahip olan profesyonel koltuk yıkama makinemizle koltuklarınız inatçı kirlerden tamamen arındırılır.

Kumaş Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır?

  • Kumaş koltuklar, koltuk yıkama ve vakumlama sistemiyle özenle temizlenir ayrıca kaliteli leke sökücülerle lekeli yerler tamamen arındırılır.
  • Kuvvetli sanayi tipi makinelerle yapılan bu temizlikten sonra koltuklarınızda sadece nem kalacaktır. O da yaz mevsiminde 2 saat içinde, kış döneminde kaloriferli ortamda 3 saat içinde, normal mekanlarda 7 saat içinde tam kuruma sağlanacaktır.

Deri Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır?

  • Deri koltuk temizliğinde makine sistemi kullanılmaz. Onun yerine buharlı sistemle deterjansız temizlik yapılır. Buhar makinesinin fırça havlusuna yağ sökücü sıkılıp lekeli yüzeylerde kullanılır ve mükemmel bir sonuç elde edilir.
  • El yordamıyla yapılan temizlikte ise yağ sökücüler, deri temizleyiciler ve parlatıcılar kullanılarak deri koltukların temizliği yapılır. Deri koltukların su çekme özelliği olmadığı için temizlikten hemen sonra kullanıma hazırdır.